09.01.2018

15-latka potrącona na przejściu

15-letnia dziewczyna trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło na DK nr 43 w Iwanowicach Małych. Nastolatka została potrącona, gdy przechodziła przez oznakowane przejście na pieszych. Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę na jego temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku.

Do zdarzenia doszło w piątek kilkanaście minut po godzinie 16.00 na DK nr 43 w Iwanowicach Małych (Gmina Opatów). Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadąca w kierunku Kłobucka, 40-letnia kierująca oplem potrąciła 15-letnią dziewczynę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Zarówno kierująca samochodem, jak i piesza są mieszkankami powiatu kłobuckiego. Kobieta kierująca samochodem była trzeźwa. Pokrzywdzona dziewczyna z obrażeniami ciała została zabrana do częstochowskiego szpitala.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku badają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę na jego temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły