http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_990/GJ__zycieczestochow_1000x70.png
05.09
Hollywoodzki uśmiech
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_59178/hollywoodzki-usmiech_2_616472496112747.JPG

Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to zęby naszymi perłami. Są wizytówką. Przedstawiają nas. Świadczą o naszej kulturze osobistej, wpływają na samopoczucie i nastrój. Powszechnie uważa się, że powinny być twarde, równe, ale przede wszystkim olśniewająco białe.

 

Nieskazitelna biel zębów to obowiązujący trend w świecie, wywodzący się z show biznesu. Przykład idzie z samej góry. Wystarczy spojrzeć na fotosy roześmianych twarzy gwiazd filmu - prostu z Hollywood - piosenki czy celebrytów. Ale natura obdarzyła nas różną percepcją, postrzeganiem czy odbieraniem wrażeń. Każdy z nas ma inne poczucie estetyki. Jak mówią psycholodzy - pięknie się różnimy. Odmienna jest skala naszych doznań, wartości i wrażliwości.

W Klinice Stomatologicznej dr Pawła Łęckiego Brylant Dent perfekcyjnie łączy się panujące trendy z naturalnym wyglądem uśmiechu, realizuje się tu koncepcję polegającą na równowadze naturalnego piękna z indywidualnymi potrzebami pacjenta. A to jest już coś więcej niż zwykła czynność. Bo dzisiejsi stomatolodzy to prawdziwi magicy.

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Więc zmieniajmy się. Na lepsze. Specjalnością Dd Pawła Łęckiego jest kreowanie nowego uśmiechu, bo przecież nic tak nie dodaje pewności siebie jak... piękny uśmiech.

 

Naturalne piękno

Licówki porcelanowe to jedna z podstawowych dziś formuł w stomatologii estetycznej. Metoda ta należy do najmniej inwazyjnych w leczenie protetycznym. Nie skorzystać z możliwości jakie daje, to grzech. Na czym polega? Stomatolog delikatnie szlifuje zęby i wytrawia specjalnym preparatem, a następnie pokrywa cieniutkimi, doskonale dopasowanymi do ich kształtu porcelanowymi nakładkami. Te nakładki - licówki - to cienkie, zwykle od 0,5mm do 0,7mm grubości płatki ceramiki, które nakleja się na przednie powierzchnie zębów. Są one niezwykle wytrzymałe i odporne na przebarwienia, a sposób w jaki odbijają światło, sprawia, że idealnie imitują naturalne szkliwo zębów. Na dodatek mają piękny połysk i tzw. przezierność. Dzięki zabiegom, można szybko poprawić kolor i kształt zębów zachowując przy tym naturalność uśmiechu. Bo przecież - jak już wspomnieliśmy - nic tak nie dodaje pewności siebie, jak piękny uśmiech. Korzyści ze zdrowych i zadbanych zębów jest jednak więcej: to odwaga w nawiązywaniu znajomości, lepsze relacje z innymi, wzrost akceptacji własnego wyglądu, a przez to samego siebie... To równie ważne korzyści zdrowotne. Po każdej wizycie w Brylant Dent, będziemy mieli coraz więcej powodów do uśmiechu.

Przeobrażenie naszego uśmiechu to jednak cały proces. Aby doszło do metamorfozy dokładnie planowane jest całe leczenie. Podczas pierwszej wizyty w Brylant Dent pacjent mówi otwarcie o swoich oczekiwaniach, następnie obmyślania jest strategia postępowania, omawiany plan i koszty, później wykonuje się dokumentacją fotograficzną i projekt modeli diagnostycznych, przeprowadza analizę uśmiechu i wreszcie dokonuje symulacji i wizualizacji końcowego efektu. Filozofia jest prosta: leczyć tak, jak sami chcielibyście być leczeni.

 

A może SoftVeneers?

W Brylant Dent wykonuje się też uzupełnienia typu SoftVeneers. To ultracienkie płatki ceramiki, o połowę cieńsze od tradycyjnych. Mają tylko 0,2 mm grubości, co oznacza, że ich zastosowanie nie wymaga szlifowania zębów. Tym samym zabieg jest znacznie przyjemniejszy dla pacjenta i zarazem znacznie krótszy. Bez względu jednak na to, jaką metodę wybierzemy, zarówno tradycyjne licówki, jak i SoftVeneers wymagają od stomatologa i technika dentystycznego niezwykłego talentu, zdolności manualnych i doświadczenia. To praca polegająca na wyjątkowej delikatności i ogromnej precyzji. Dr Paweł Łęcki współpracuje z czołowym polskim protetykiem Agnieszką Kuczyńską-Fakhari, która jest nie tylko najwyższej klasy profesjonalistką w swojej dziedzinie, ale też osobą pełną empatii wobec pacjentów.


Tacy, jacy jesteśmy

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe, zadbane zęby i promieniować hollywoodzkim uśmiechem. W Brylant Dent inwestując w swój uśmiech, pamięta się jednak o zachowaniu zdrowego rozsądku, wykorzystaniu indywidualnych predyspozycji, równowadze pomiędzy tym co zdrowie i niezdrowe, dobre i złe, naturalne i sztuczne, świadome i nieświadome. To najlepsza droga do tego, aby poczuć się naprawdę dobrze.


Brylant Dent zaprasza na bezpłatne konsultacje.
Do zobaczenia w mojej klinice!
Dr Paweł Łęcki

df
facebook
pogoda