http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_990/GJ__zycieczestochow_1000x70.png
22.11
Beauty by Bloggers po raz drugi w Częstochowie
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_62818/beauty-by-bloggers-po-raz-drugi-w-czestochowie_1_226614665091610.png

3 grudnia ponad 20 blogerek piszących o urodzie i świadomej pielęgnacji spotkają się podczas kolejnej edycji Beauty by Bloggers.

Wydarzenie Beauty by Bloggers zagości w Częstochowie już po raz drugi, tym razem w salonie Ministerstwo Urody - Ilona Nalewajka - Jest to wydarzenie skierowane do blogerów urodowych spragnionych wiedzy, dlatego też stawiamy przede wszystkim na prelekcje i integracje uczestników.Dzięki temu, że Ilona Nalewajka zaprosiła nas do siebie, czyli do prawdziwego Ministerstwa Urody, tym razem mamy możliwość obejrzenia zabiegów i przeprowadzenia warsztatów, czego nie doświadczylibyśmy nigdzie indziej. - informuje Anna Kędziak, organizatorka spotkania.

W grudniowej edycji blogerki poznają obecne trendy w makijażu z marką Bell, zasady naturalnej pielęgnacji z BioOleo, sekret wiecznej młodości z marką Yvene Cosmetics, magiczny świat rytuałów Bernard Cassiere oraz duszę świecy z marką Polskie Świece.

 

link do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/beautybybloggers/?fref=ts

Ministerstwo Urody Ilona Nalewajka: https://web.facebook.com/Ministerstwo-urody-Ilona-Nalewajka-381364628672050/?fref=ts.

oprac.ad, mat. organizatora
facebook
pogoda