http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_990/GJ__zycieczestochow_1000x70.png
28.11
Już dzisiaj Cyber Monday!
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_62951/juz-dzisiaj-cyber-monday_1_176205562102714.jpg

Sezon przedświątecznych zakupów można uznać za otwarty. Black Friday, który miał miejsce w piątek, przyciągnął do galerii handlowych tłumy klientów poszukujących jak najlepszych okazji. A to dopiero początek, bo już dzisiaj Cyber Monday, czyli rabaty i okazje w kilkuset sklepach internetowych, natomiast jutro (wtorek) - Dzień Darmowej Dostawy.

 

Black Friday i Cyber Monday to „święta”, które narodziły się w USA. Tam również mają one największy rozmach – tłumy ludzi oczekujących na upolowanie promocji na długo przed otwarciem sklepu lub galerii handlowej i absurdalne kolejki po rabaty to już niemal tradycja. W Europie, w tym w Polsce, tego typu zakupowe święta nie są jeszcze tak popularne, bo też i promocje oferowane w tych dniach przez firmy nie są tak oszałamiające jak w Ameryce. Z roku na rok się to zmienia, a Black Friday, jak i jego „młodszy brat” Cyber Monday, znajdują coraz większe grono zainteresowanych.

 

Czym się różni Black Friday od Cyber Monday? Poza dniami tygodnia, w których przypadają, ten pierwszy ma miejsce w sklepach stacjonarnych i internetowych, natomiast ten drugi to gratka dla kupujących w sieci. Przez jeden dzień można kupić ukochaną torebkę, perfumy czy zegarek w super atrakcyjnej cenie bez potrzeby wychodzenia z domu! Okres, w którym przypada święto można uznać za oficjalne rozpoczęcie zakupowej świątecznej gorączki. Warto o tym pomyśleć i już dzisiaj poszukać podarunków dla najbliższych.

 

Natomiast wtorek 29 listopada to Dzień Darmowej Dostawy. To kolejna okazja do wydawania pieniędzy, tym bardziej, że opłat za dostarczony towar nie będzie pobierać kilkaset e-sklepów!

ad
facebook
pogoda