http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_990/GJ__zycieczestochow_1000x70.png
24.02
Rozmawiali o mediach społecznościowych
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_64218/rozmawiali-o-mediach-spolecznosciowych_1_171870288141749.jpg

W minioną środę miłośnicy social media spotkali się po raz trzeci aby wysłuchać prelekcji zaproszonego gościa, porozmawiać i wymienić doświadczenia. Socialove #3 już za nami, ale organizatorzy, agencja marketingowa Niebieski Lis, już zapowiadają kolejne edycje.

 

- Do tej pory w naszym mieście brakowało takiej inicjatywy: otwartego spotkania, na które może przyjść każdy zainteresowany mediami społecznościowymi. A prawda jest taka, że wiele osób, w tym coraz bardziej świadomych przedsiębiorców interesuje się mediami społecznościowymi - kreowaniem wizerunku czy też zwiększaniem sprzedaży swoich produktów i usług za ich pośrednictwem. Dlatego każde Socialove rozpoczyna prelekcja zaproszonego gościa. - wyjaśniają organizatorzy z częstochowskiej agencji marketingowej Niebieski Lis.

 

Gościem środowego spotkania był Marcin Ceran z Katowic, programista i autor bloga Pojedzone, w którym opisuje śląskie restauracje, który zarówno prywatne, jak i zawodowo zajmuje się mediami społecznościowymi. Tematem jego wystąpienia było Facebook  Instant Articles. Marcin opowiedział, czym jest to narzędzie, opisał mocne i słabe strony oraz wytłumaczył, czy każda strona internetowa go potrzebuje.

-Socialove to świetna inicjatywa. Pozytywnie zaskakuje mnie ilość osób, które pojawiają się na tych częstochowskich spotkaniach oraz to, że są w ich trakcie tak aktywni - zadają pytania, są faktycznie zainteresowani tematem mediów społecznościowych. Mam nadzieję, że uda mi się tu przyjechać jeszcze nie raz. - komentuje Marcin Ceran.

Niespodzianką dla gości była jeszcze jedna prelekcja. Mateusz Nowak z Niebieskiego Lisa opowiedział o podstawach reklamy na Facebooku - wytłumaczył, czym jest reklama w obrębie serwisu i omówił kluczowe elementy tworzenia dobrej kampanii.

 

W drugiej części poświęconej networkingowi nie zabrakło okazji do poznania nowych, ciekawych osób, rozmowy i twórczej wymiany doświadczeń.

 

Organizatorzy z Niebieskiego Lisa już zapowiadają kolejne edycje. - Ze względu na rosnące zainteresowanie trudno byłoby nam teraz zrezygnować z Socialove. Dlatego już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie. Informacje znajdziecie na naszej stronie FB.


Socialove to pierwsze w Częstochowie, cykliczne spotkania skierowane do wszystkich, którzy cenią potencjał mediów społecznościowych i szukają inspiracji pozwalających na efektywne wykorzystanie ich na co dzień  - do promocji swojego biznesu czy kreowania pożądanego wizerunku.

 

Pełna fotorelacja z wydarzenia na stronie FB agencji Niebieski Lis:http://bit.ly/socialove3

ad
facebook
pogoda