http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_990/GJ__zycieczestochow_1000x70.png
08.03
Częstochowianin podbije rynek disco polo?
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_64309/czestochowianin-podbije-rynek-disco-polo_1_1280908313181247.jpg

Pamiętacie hit internetu, w którym pewien chłopak przyjechał do McDonald`s i wyśpiewał zamówienie w rytm piosenki Akcentu "Przez Twe oczy zielone"? Jego wersja "Przez te frytki chrupiące" ma już prawie 4 miliony wyświetleń na YouTube! Dawid Furch (DaFu) - bo o nim mowa - postanowił iść za ciosem. Stworzył własną piosenkę disco polo pt. "Bądźmy Sobą". Jej premierę zaplanowano na najbliższy czwartek (9.03.).

- Tekst piosenki "Bądźmy Sobą" jest całkowicie unikalny, bowiem nikt inny wcześniej nie śpiewał w Disco Polo o dążeniu do celu, motywacji czy nie poddawaniu się w trudnych życiowych chwilach - podkreśla Dawid Furch. Teledysk do został nakręcony w Opolu w Centrum Rozrywki Kubatura, należącym do Jakuba Błaszczykowskiego i Jerzego Brzęczka. Producentem piosenki są Jakub Stępień "Discobeat", który w przeszłości tworzył muzykę do przebojów zespołów Boys, MIG czy Pudzian Band oraz Marcin Mackiewicz.

W czwartek (9.03.) piosenka trafi na YouTube. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym profilu Dawida - DaFu - Dawid Furch.

kg, zdj. arc
facebook
pogoda