http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_990/GJ__zycieczestochow_1000x70.png
19.05
Wybrali najlepszego dzielnicowego
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_64977/wybrali-najlepszego-dzielnicowego_1_1839431737145719.JPG

Poznaliśmy zwycięzców konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego garnizonu częstochowskiego. Plebiscyt był wynikiem współpracy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie z naszą redakcją.

  Konkurs rozpoczął się wraz z początkiem marca. Na łamach naszej gazety prezentowaliśmy sylwetki wszystkich dzielnicowych z poszczególnych komisariatów. W sumie w rywalizacji wzięło udział 89 dzielnicowych. Czytelnicy i internauci wybierali tych najlepszych. W ten oto sposób wyłoniona została finałowa jedenastka (po jednym dzielnicowym z każdego komisariatu), która trafiła do wielkiego finału. Rywalizacja w końcowym etapie była niezwykle zacięta. Ostatecznie zdecydowano, że nagrodzonych zostanie dwóch dzielnicowych z największa liczbą głosów - st. asp. Sławomir Zwolski z Komisariatu Policji IV w Częstochowie i asp. szt. Jerzy Puszczewicz z komisariatu w Poczesnej. - Ta inicjatywa doskonała wpisała się w program "Dzielnicowy bliżej nas". Dzięki temu lokalna społeczność miała okazję poznać bliżej policjantów, którzy pełnią służbę w ich rejonie - podkreślała podinsp. Joanna Lazar, Naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Częstochowie.

 

Gratulujemy wszystkim dzielnicowym, którzy znaleźli się w finałowej jedenastce, a w szczególności laureatom konkursu życząc dalszych sukcesów!

 

Starszy aspirant Sławomir Zwolski w policji pracuje od 1999 roku, a jego rejon służbowy to Zawodzie - ulica Orlik-Ruckemanna oraz przyległe.

 

Aspirant sztabowy Jerzy Puszczewicz w policji pracuje również od 1999 roku, a jego rejon służbowy to miejscowości Starcza, Własna, Klepaczka, Łysiec, Wanaty, Zawada, Zawisna, Kolonia, Klepaczka, Rudnik, Mały, Rudnik Wielki.

kg, zdj. kg
facebook
pogoda