http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_990/GJ__zycieczestochow_1000x70.png
11.08
Włókniarz drugi w częstochowskiej rundzie DMPJ
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_69434/wlokniarz-drugi-w-czestochowskiej-rundzie-dmpj_1_761994973144059.jpg

Młodzieżowcy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa z dobrej strony zaprezentowali się w środę, 9 sierpnia na własnym torze w IX rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Gospodarze  zajęli ostatecznie drugie miejsce, minimalnie ustępując jedynie żużlowcom Get Well Toruń.

Częstochowianie zgromadzili w całych zawodach 23 punkty. Po 9 "oczek" wywalczyli Michał Gruchalski i Oskar Polis, pięć punktów dołożył Bartosz Świącik. Zwycięska ekipa z Torunia była minimalnie lepsza od Włókniarza, ponieważ w swoim dorobku miała 24 punkty.

Klasyfikacja:
I. Get Well Toruń - 24:
4. Igor Kopeć-Sobczyński (3,3,3,2) 11
5. Marcin Kościelski (1,-,0,-) 1
6. Norbert Krakowiak (1,-,-,2) 3
23. Daniel Kaczmarek (1,3,2,3) 9

II. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - 23:
16. Bartosz Świącik (1,2,1,1) 5
17. Michał Gruchalski (3,3,3,0) 9
18. Oskar Polis (2,2,3,2) 9

III-IV. Fogo Unia Leszno - 21:
10. Dominik Kubera (3,1,3,1) 8
11. Szymon Szlauderbach    (1,U,2,W) 3
12. Bartosz Smektała (2,2,3,3) 10

IV-V. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - 21:
13. Sebastian Niedźwiedź (2,3,0,2) 7
14. Mateusz Tonder (0,3,1,2) 6
15. Arkadiusz Potoniec    (0,2,3,3) 8
26. Damian Pawliczak NS

V. KŻ Orzeł Łódź - 16:
7. Michał Piosicki (2,0,2,1) 5
8. Mateusz Błażykowski    (D,1,0,0) 1
9. Jakub Miśkowiak (2,2,3,3) 10

VI-VII. Grupa Azoty Unia Tarnów - 9:
19. Patryk Rolnicki (3,1,-,-) 4
20. Kacper Konieczny (1,W,-,W) 1
21. Michał Nowiński (0,-,1,1) 2
28. Krystian Stefanów (1,0,0,1) 2

VI-VII. ROW Rybnik - 9:
1. Robert Chmiel (2,2,3,2) 9
2. Dawid Jona (0,-,-,-) 0
3. Przemysław Giera (D,U,-,-) 0

Wyścig po wyścigu:
1. Kopeć-Sobczyński, Chmiel, Kościelski, Jona
2. Kubera, Piosicki, Szlauderbach, Błażykowski (D)
3. Gruchalski, Niedźwiedź, Świącik, Tonder
4. Rolnicki, Chmiel, Konieczny, Giera (D)
5. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Krakowiak, Piosicki
6. Niedźwiedź, Smektała, Kubera, Potoniec
7. Gruchalski, Polis, Rolnicki, Nowiński
8. Chmiel, Miśkowiak, Błażykowski, Giera (U)
9. Kopeć-Sobczyński, Smektała, Kaczmarek, Szlauderbach (U)
10. Tonder, Potoniec, Stefanów, Konieczny (W/U)
11. Gruchalski, Świącik
12. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Tonder, Niedźwiedź
13. Miśkowiak, Polis, Świącik, Błażykowski
14. Smektała, Szlauderbach, Nowiński, Stefanów
15. Potoniec, Tonder
16. Polis, Kaczmarek, Świącik, Kościelski
17. Miśkowiak, Piosicki, Nowiński, Stefanów
18. Kubera, Chmiel, Szlauderbach (W/U)
19. Kaczmarek, Krakowiak, Stefanów, Konieczny (W/2MIN)
20. Potoniec, Niedźwiedź, Posicki, Błażykowski
21. Smektała, Polis, Kubera, Gruchalski

 

KR, zdj. arc
facebook
pogoda