http://zycieczestochowy.pl/gfx/cam/cam1.jpg
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/banner_978/GJ_ZycieCzestochow_1000x70.png
19.04
Budowlane inspiracje
http://zycieczestochowy.pl/gfx/photos/offer_64695/budowlane-inspiracje_1_1203888225123524.jpg

Planujesz remont lub budowę domu? A może chcesz przeprowadzić metamorfozę w mieszkaniu i potrzebujesz porad ekspertów? Wszystko, czego trzeba, aby wygodnie i nowocześnie urządzić swoje cztery kąty i ogród, będzie można znaleźć w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. W najbliższy piątek w galerii handlowej rozpoczną się wiosenne targi budowlane. Wstęp wolny!

Budowa domu czy wyposażanie mieszkania wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego warto zasięgnąć porady ekspertów w tej dziedzinie. Okazją do porozmawiania z nimi będą targi budowlane, które w piątek, 21 kwietnia, rozpoczną się w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Przez trzy dni goście galerii handlowej będą mieli okazję poznać nowości i trendy na rynku budowlanym, a także znaleźć materiały niezbędne do remontu i wyposażenia wnętrz.

Osoby dopiero poszukujące inspiracji będą mogły porozmawiać z ekspertami i przedstawicielami firm remontowych i budowlanych. Na targach pojawią się również wystawcy prezentujący efektywne metody ogrzewania domów, w tym nowoczesne kotły i piece. Odpowiedzą na pytania i wskażą odpowiednie rozwiązania. Wiosna to czas, kiedy planujemy zmiany w przydomowym ogrodzie. Na stoiskach będzie można znaleźć bogatą ofertę artykułów i narzędzi ogrodniczych, a specjaliści podpowiedzą, jak zaprojektować zieleń i zadbać o rośliny i trawniki, aby cieszyły oczy przez wiele miesięcy.

Wiosenne targi budowlane odbędą się w dniach 21-23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Z ofertami wystawców będzie można zapoznać się od godziny 10.00 do godziny 19.00. Wstęp na targi jest bezpłatny!

kg
facebook
pogoda