08.02.2017

Charytatywnie dla Fabianka i Wojtusia

Do wyboru był bieg na 5,10km oraz NW 5km. Na starcie tego dnia stanęło kilkudziesięciu zawodników, w tym czworo z Życia Team: Patrycja, Andrzej, Michał M. & Michał N. Trasa wiodła po drogach sołectwa Jaroszów, podbiegi, zbiegi, leśne ścieżki… 5-kilometrową rywalizację Michał Milewski zakończył atakiem tuż przed metą na 8 pozycje open (M-7), piątkę ukończył również Michał Noszczyk, dla którego był to kolejny w tym roku charytatywny start. Dyszkę w bardzo dobrym stylu pokonali wzajemnie się motywujący Patrycja i Andrzej. Nasza reprezentantka uzyskała trzeci czas dnia w kategorii kobiet. Andrzej również z progressem i walecznym charakterem!

Organizatorzy zadbali o najmłodszych. Przygotowali szereg atrakcji – malowanie twarzy, zabawy z animatorem, słodycze i wiele innych. Na wszystkich czekał smaczny posiłek regeneracyjny i słodkie nabijacze kalorii w postaci domowej roboty ciast. Brawa dla Burmistrza oraz licznego grona sponsorów za pomoc w organizacji biegu.Gratulujemy wszystkim, którzy wsparli tą szlachetną inicjatywę, a Fabiankowi, Wojtusiowi i ich rodzicom życzymy nigdy niegasnącej wiary o lepsze jutro i w otwarte na pomoc serca ludzi!

  • Michał Milewski
  • zdj. arc

Sprawdź, co Cię czeka w 2018 roku!

Trzy ostatnie cyfry w Twoim telefonie, zdradzą co będzie się działo w 2018 roku. Sprawdź koniecznie!

Jeżeli cyfry się pokrywają, zwróć uwagę zarówno na pierwszą, jak i drugą wróżbę.

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Chat

Rozmowa online z gośćmi w naszej redakcji.

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Najnowsze artykuły