07.01.2018

Chciał ukraść koła samochodowe i… drewno kominkowe

Źle rozpoczął się rok 2018 dla 41-latka. Częstochowscy strażnicy miejscy przy pomocy operatorów miejskiego monitoringu przyłapali go na kradzieży kół samochodowych i drewna.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia. W pierwszy dzień nowego roku 41-letni mężczyzna postanowił z jednej z posesji przy ul. Warszawskiej ukraść dwa koła samochodowe oraz pięć dużych klocków drewna. Mężczyzna wynosił przedmioty z jednej z posesji przy ul. Warszawskiej i układał je przy przystanku MPK na Placu Daszyńskiego. Sytuację zaobserwował pracownik straży miejskiego monitoringu. Powiadomieni funkcjonariusze ujęli wskazanego mężczyznę, który nie chciał się przyznać do kradzieży. Dopiero po chwili na miejsce podeszły dwie osoby, które oznajmiły, że skradzione koła i drewno należą do nich. Strażnicy miejscy ujęli sprawcę i przewieźli go na I Komisariat Policji.

  • kg

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły