11.10.2017

Chciał ukraść kosmetyki za prawie 4 tysiące

Policjanci z komisariatu IV w Częstochowie zatrzymali 19-latka, podejrzanego o kradzież kosmetyków. Z ustaleń śledczych wynika, że jego łupem padł towar za blisko 4 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

W poniedziałek po południu oficer dyżurny z komisariatu IV otrzymał zgłoszenie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów samoobsługowych na terenie Częstochowy. Jak ustalili policjanci, młody mężczyzna pakował towar do reklamówki. Wpadł w ręce ochrony, gdy próbował opuścić sklep nie płacąc za zakupy. Wartość odzyskanych kosmetyków została oszacowana na prawie 4 tys. zł. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut. Wyjaśnieniem szczegółów sprawy zajmują się kryminalni z „czwórki”.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły