13.03.2018

Chciał wyłudzić ponad pół miliona

50-latek wyłudził z banku 20 tysięcy złotych. Suma okazała się chyba mało satysfakcjonująca, bo po dwóch dniach zgłosił się do placówki po… pół miliona złotych. Został jednak namierzony przez policjantów.

50-latek, gdy przyszedł po pół miliona do jednej z lublinieckich placówek bankowych, posłużył się sfałszowanymi dokumentami. Okazało się, że dwa dni wcześniej w ten sam sposób wprowadził w błąd pracownika banku i z konta, którego nie był dysponentem, wypłacił kwotę 20 tys. zł. Mężczyzna został zatrzymany i oprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Na wniosek prokuratora i policjantów, sąd tymczasowa aresztował 50-latka na 3 miesiące. Śledczy ustalają, czy mężczyzna nie dopuścił się podobnych przestępstw w innych placówkach.

  • kg

Spośród nadesłanych do nas zdjęć - z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka - komisja konkursowa wyłoniła dziesięciu finalistów. Teraz wszystko zależy od internautów - to Wy zdecydujecie, do kogo powędrują nagrody!

Głosować można do 1 czerwca. Odbiór nagród możliwy będzie 3 czerwca w godzinach 16.00 - 19.00 podczas Targów Motoryzacyjnych. Zachęcamy do zabawy!

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły