29.11.2017

Dachowała z dwójką dzieci w samochodzie

W ostatnich dniach na terenie powiatu lublinieckiego doszło do dwóch zdarzeń z udziałem dzieci. W Lublińcu kierujący mercedesem na przejściu dla pieszych potrącił dwie nastolatki, natomiast w Koszęcinie kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Kobieta podróżowała z dwójką dzieci…

W piątek, kierujący mercedesem na ulicy Plebiscytowej najechał na przechodzące przez przejście dla pieszych dziewczynki w wieku 14 i 15 lat. Poszkodowane nastolatki zostały przetransportowane do szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło we wtorek (28.11.) w Koszęcinie. Kierująca fordem 29-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wjechała w pole i dachowała.. Samochodem podróżowało jeszcze dwoje dzieci – roczne i pięcioletnie. Na szczęście maluchom nic się nie stało.

Policjanci ostrzegają, że pogarszające się warunki atmosferyczne będą utrudniać jazdę i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

  • kg

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły