13.10.2017

Dumni pierwszoklasiści

W życiu są uroczystości mniejsze i większe, ważne i ważniejsze… Do tych drugich z pewnością zaliczyć można… pasowanie na pierwszoklasistę. Ten niezwykle ważny moment przeżywali – w piątek trzynastego – najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 49.

Podczas uroczystości w sali sportowej pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, skierowany do nauczycieli, rodziców i starszych kolegów. Najważniejszym momentem było jednak ślubowanie na sztandar szkoły i pasowania. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 49 w Częstochowie. Po zakończeniu części oficjalnej nowi uczniowie otrzymali potwierdzenie przyjęcia do społeczności szkoły, czyli legitymacje.

  • kg
  • zdj. kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły