21.08.2017

Izabela Trojanowska w Poczesnej

Izabela Trojanowska była gwiazdą wieczoru podczas dożynek w gminie Poczesna.

Głównym organizatorem Święta Chleba – jak co roku – był wójt Gminy Poczesna, Krzysztof Ujma. Czynnie w organizację włączył się ks. prałat, proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela, Jarosław Sroka oraz Akcja Katolicka działająca przy parafii w Poczesnej. Święto rozpoczęło się od uroczystej mszy świętej we Wrzosowej. Tuż po niej, wójt, wiceprzewodnicząca rady gminy oraz starostowie tegorocznych dożynek częstowali przybyłych chlebem. Piękne i smakowite stoiska przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalne stowarzyszenia. Nie zabrakło też tradycyjnych wieńców oraz dodatkowych atrakcji. Dzieci tłumnie gromadziły się przy egzotycznych alpakach oraz chętnie korzystały z przejażdżek na kucykach. Gromkimi brawami została powitana gwiazda wieczoru – Izabela Trojanowska. Aktorka i piosenkarka zaprezentowała utwory z lat 80-tych minionego stulecia oraz piosenki ze swojej nowej płyty. Publiczność bawiła się doskonale. Artystka zaprosiła nawet do wspólnego śpiewania na… scenie. Po koncercie można było zdobyć autograf, zrobić zdjęcie z gwiazdą, oraz kupić płyty.

  • kg
  • zdj. UG Poczesna
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Chat

Rozmowa online z gośćmi w naszej redakcji.

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Najnowsze artykuły