12.09.2017

Jurajski plener

Członkowie Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza uczestniczyli w plenerze jurajskim w Olsztynie. 

Na swoją bazę uczestnicy – 22 osoby w tym dwoje gości z Francji – wybrali gospodarstwo agroturystyczne położone u stóp olsztyńskiego zamku.

Cały tydzień malowali, zwiedzali, gościli w GOKu oraz uczestniczyli w imprezie w ramach Narodowego Czytania organizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną.
Owoce swojej pracy oraz inne obrazy pokażą na wystawie malarstwa w lipcu przyszłego roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Organizatorem pleneru było Częstochowskie Stowarzyszenie Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza z Prezes Ewą Powroźnik na czele.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły