07.10.2017

Kolejne strefy w Strefie

Strefa Fitness mieszcząca się przy ulicy Warszawskiej przeszła gruntowny lifting i powiększyła się o kolejne strefy. Teraz trenować w niej mogą miłośnicy cross treningu, walki i street workoutu.

Przypomnijmy, w Strefie Fitness funkcjonują:

  • strefa wolnych ciężarów
  • strefa treningu funkcjonalnego,
  • dwa studia fitness,
  • strefa rowerowa.

Teraz stworzono trzy nowe – strefę cross treningu, strefę walki i strefę street workoutu. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie strefę, w której będzie mógł trenować w sposób najbardziej odpowiadający swoim potrzebom. Ponadto, klub – jako jedyny w Częstochowie – oferuje zajęcia fitnessu medycznego. Są one nastawione na profilaktykę kręgosłupa oraz na niwelowanie ograniczeń i dysfunkcji ruchowych. – Dzięki Strefie będziecie zdrowsi i szczęśliwsi, co możecie zobaczyć na zdjęciach z dnia otwartego! Energia trenujących mało nie rozsadziła budynku – twierdzą reprezentanci klubu.

 

  • kg

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły