24.01.2017

Kolejny rekord

Tegoroczna zbiórka przebiegała pod hasłem: “Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to także koncerty plenerowe, a w Blachowni na scenie gościli: Zespół Ludowy Blachowianki, Wokalistki MDK, Alive, Sorryline, Dyabeu, Funkabra, Coolturalni, Krzychu Niedźwiecki oraz Eternal Spiritis. Zgodnie z planem o godzinie 20:00 podczas Światełka do Nieba wybrzmiał hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a dodatkową atrakcją dla mieszkańców był pokaz sztucznych ogni.

  • kg
  • zdj. UM Blachownia
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły