26.10.2017

Kolejny tragiczny wypadek

Dwie osoby nie żyją – to tragiczny efekt wypadku, do którego doszło w czwartek rano w miejscowości Glinica, w powiecie lublinieckim. Na DK-11 zderzył się tir z busem.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną siódmą. Kierowca scani na łuku drogi zderzył się z busem. – Podróżowało nim siedem osób. Dwie z nich nie żyją. To kierowca busa i pasażer. Pozostałe osoby trafiły do szpitala – informuje Iwona Ochman, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły