26.10.2017

Kolejny tragiczny wypadek

Dwie osoby nie żyją – to tragiczny efekt wypadku, do którego doszło w czwartek rano w miejscowości Glinica, w powiecie lublinieckim. Na DK-11 zderzył się tir z busem.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną siódmą. Kierowca scani na łuku drogi zderzył się z busem. – Podróżowało nim siedem osób. Dwie z nich nie żyją. To kierowca busa i pasażer. Pozostałe osoby trafiły do szpitala – informuje Iwona Ochman, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

  • kg

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły