06.10.2017

Miłośnik trzeźwienia na dołku?

Lublinieccy policjanci zatrzymali 37-latka, który wywołał awanturę w szpitalnej izbie przyjęć. Krewki pacjent, który nie pozwolił lekarzowi udzielić sobie pomocy, już po raz dwudziesty w tym roku trzeźwiał na dołku w lublinieckiej komendzie!

Do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych trafił pijany mężczyzna, który wywołał awanturę w miejscu zamieszkania. Po wytrzeźwieniu opuścił on komendę. Jednak, jak się okazało, tylko na kilka godzin. Dokładnie w tym samym dniu, co wyszedł, z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktował się personel szpitalnej izby przyjęć z prośbą o interwencję wobec awanturującego się pacjenta. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. Agresorem okazał się dobrze im już znany 37-latek. Mężczyzna z raną głowy przywieziony do izby przyjęć karetką pogotowia, nie pozwolił lekarzowi udzielić sobie pomocy. Policjanci zbadali stan trzeźwości poszkodowanego. Wynik badania  wykazał w jego organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Tym sposobem, po raz dwudziesty w tym roku trafił na dołek. Niebawem będzie musiał odpowiedzieć za zakłócanie porządku w miejscu publicznym.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły