19.12.2017

Młodzi laureaci

Uczniowie szkół podstawowych z gminy Blachownia zostali laureatami konkursu Cztery Pory Roku Oczami Dziecka.

Na II Powiatowy Konkurs Plastyczny „Cztery Pory Roku Oczami Dziecka” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie wpłynęło ponad 400 prac.

Komisja Konkursowa w składzie: Małgorzata Chebel – starszy instruktor ds. plastyki w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, Tadeusz Ogonek – plastyk z Regionalnego Ośrodka Kultury, Agnieszka Mitura-Bagińska – artysta plastyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Blachowni, Patryk Jeziak – podinspektor ds. promocji z Wydziału Edukacji Zdrowia Kultury Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Częstochowie dokonała oceny nadesłanych prac.

W drugiej edycji konkursu zostało nagrodzonych troje uczniów szkół podstawowych z gminy Blachownia:

Piotr Włodarczyk – Działkowski uczeń klasy III Szkoły Podstawowej nr 1 w Blachowni zajął I miejsce w kategorii Lato. Lena Zasada uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Łojkach zajęła III miejsce w tej samej kategorii, a jej starsza siostra Ewa Zasada uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Łojkach III miejsce w kategorii Zima.

Prace utalentowanych uczniów zostały zamieszczone w kalendarzu wydanym przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Współorganizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Blachowni.

  • kg
  • zdj. UG Blachownia
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły