30.08.2017

Nie straszne im przeszkody

Ponad stu miłośników aktywności i ekstremalnych wrażeń wzięło udział w biegu terenowym Cross Zapaleńców. Impreza sportowa odbyła się w Mykanowie. Wśród biegaczy nie mogło oczywiście zabraknąć naszej reprezentacji.

Bieg terenowy organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Mykanowa ma pięcioletnią tradycję. Z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem na starcie zameldowało się ponad stu uczestników – wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć naszej reprezentacji. Niektórzy przybyli z najodleglejszych zakątków Polski. Co ich tak przyciąga? Atmosfera i przede wszystkim kilkadziesiąt niesamowitych przeszkód, które czekały na nich na trasie. Prowadziła ona przez siedem różnych nawierzchni, nie licząc przeszkód wodnych. Biegacze musieli zmierzyć się między innymi ze zjeżdżalniami, ścianami, bagnem, płotkami, równoważniami, tunelami… Jedne były bardziej wymagające, inne mniej. Jednak zdecydowanie jedną z najefektywniejszych atrakcji tego wydarzenia był… labirynt w polu kukurydzy! Wszyscy poradzili sobie doskonale! Ci najlepsi zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi oraz statuetkami. Na zakończenie wszyscy startujący biesiadowali wymieniając się wrażeniami przy wspólnym ognisku.

  • kg

Sprawdź, co Cię czeka w 2018 roku!

Trzy ostatnie cyfry w Twoim telefonie, zdradzą co będzie się działo w 2018 roku. Sprawdź koniecznie!

Jeżeli cyfry się pokrywają, zwróć uwagę zarówno na pierwszą, jak i drugą wróżbę.

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Chat

Rozmowa online z gośćmi w naszej redakcji.

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Najnowsze artykuły