28.08.2017

Nie żyje 66-latka

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 46 pomiędzy Lisowem a Herbami. Życia jednej z nich lekarze nie zdołali uratować. 66-letnia kobieta zmarła kilka godzin później.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi pomiędzy Lisowem a Herbami. Jak wynika z wstępnych ustaleń drogówki, kierujący forem focusem, 25-letni mieszkaniec Lublińca, w trakcie manewru wyprzedzania zderzył się z volkswagenem passatem, którego kierująca rozpoczęła manewr skrętu w lewo.  W wypadku ranne zostały 4 osoby – kierowca i pasażerowie passata. Niestety, lekarze nie zdołali ratować 66-letniej kobiety, która po kilku godzinach zmarła w szpitalu. Badanie stanu trzeźwości kierujących nie wykazało obecności alkoholu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają śledczy z KPP w Lublińcu.

  • kg
  • zdj. KPP Lubliniec
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły