12.12.2017

Nieprawidłowo wymijał. Doprowadził do wywrotki

Wywrócona ciężarówka, zablokowana droga, rozsypane tony żwiru, zerwane napowietrzne linie telekomunikacyjne – to efekt groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Cichej w Koziegłówkach. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego zostali wezwani na ulicę Cichą w Koziegłówkach, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki i osobowego opla, którym jechała matka z 3-dzieckiem. Na miejscu ustalili, że kierowca tira podczas wykonywania nieprawidłowego manewru wymijania osobowego opla, stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o lewy bok osobówki, a następnie doprowadził do wywrócenia ciężarówki, która przewoziła kilkanaście ton ładunku. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy.

Na szczęście ani kierującej oplem, ani przewożonemu wewnątrz osobówki 3-latkowi, ani kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły