29.09.2017

Nietypowa skrytka na narkotyki

Myszkowscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie marihuany. Stróże prawa znaleźli przy nim zawiniątko z zawartością zielonego suszu. Mężczyzna ukrył go…. w bieliźnie.

Policjanci wpadli na trop 20-latka z Zawiercia, który miał posiadać narkotyki. W trakcie legitymowania przy dworcu PKP w Myszkowie, mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Przeszukanie pozwoliło szybko wyjaśnić powód jego niepokoju. Okazało się bowiem, że schował w bieliźnie zawiniątko z zielonym suszem. Wykonane przez mundurowych testy wykazały, że to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

  • kg

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły