01.12.2017

Norwid i AZS kończą pierwszą rundę na zapleczu PlusLigi

W najbliższy weekend częstochowskie drużyny siatkarskie rozegrają ostatnie mecze pierwszej rundy na zapleczu PlusLigi. Exact Systems Norwid podejmie w piątek, 1 grudnia KPS Siedlce, a dzień później AZS Częstochowa zagra na wyjeździe z Olimpią Sulęcin.

Siatkarzy częstochowskiego Norwida czeka trudny pojedynek. W ostatniej kolejce KPS Siedlce, który obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli, pokonał u siebie w tie-breaku lidera Krispol Września. Z siedlczanami grał już natomiast AZS, który wygrał na wyjeździe 3:1.

W sobotę podopieczni Krzysztofa Stelmacha powinni dopisać kolejne punkty. Ich rywalem będzie przedostatnia Olimpia Sulęcin, która po 10. kolejkach ma tylko dwa punkty. Akademicy będą faworytem tego meczu. Każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie sporą niespodzianką.

Piątkowy mecz Norwida rozpocznie się o godz. 19 w hali sportowej przy ul. Jasnogórskiej. Wyjazdowe spotkanie AZS-u zaplanowano na sobotę na godz. 17.

  • KR
  • zdj. Maria Kosmala

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły