06.10.2017

Norwid u siebie, AZS na wyjeździe

W sobotę, 7 października Exact Systems Norwid oraz AZS Częstochowa będą rywalizować o kolejne punkty w I lidze. Ci pierwsi podejmą TSV Sanok, a drudzy zagrają na wyjeździe ze Ślepskiem Suwałki.

Oba częstochowskie zespoły rozpoczęły sezon od zwycięstw. Siatkarze Norwida dość niespodziewanie pokonali na wyjeździe 3:1 Stal Nysę, a drużyna AZS-u w czterosetowym pojedynku zwyciężyła w Hali Sportowej Częstochowa z SMS-em PZPS Spała.

Sobotni mecz z TSV Sanok ( godz. 17) będzie dla zespołu Radosława Panasa pierwszym w tym sezonie przed własną publicznością. Rywal Norwida w pierwszej kolejce przegrał na własnym terenie 0:3 z Krispolem Września.

Tego samego dnia częstochowski AZS zagra w Suwałkach ze Ślepskiem, który na inaugurację pokonał u siebie 3:1 Olimpię Sulęcin.

  • KR
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły