03.01.2018

Nowe radiowozy

Pod koniec roku, lublinieccy i kłobuccy policjanci otrzymali nowe radiowozy. Do tych pierwszych trafiły trzy pojazdy, do drugich jeden.

Z początkiem roku, na drogi powiatu lublinieckiego wyjechały trzy nowe radiowozy. Policyjny tabor zasilił volkswagen transporter T6, który służy już policjantom z patrolu oraz hyundaie, z których jeden będzie użytkowany przez lublinieckich dzielnicowych, a drugi przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Woźnikach. Ich zakup został sfinansowany ze środków gminnych oraz z budżetu policji.

Kłobuccy policjanci otrzymali natomiast volkswagena transportera. Trafił on do mundurowych z Ogniwa patrolowo – interwencyjnego. Pojazd wyposażony jest w dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 150 KM. Furgonem może podróżować 5 policjantów oraz 2 osoby zatrzymane. Środki na zakup nowego radiowozu pochodziły w całości z budżetu państwa.

Grudniowa inwestycja z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w powiatach lublinieckim i kłobuckim oraz polepszenia komfortu pracy policjantów.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły