09.11.2017

Odnaleźli zaginionego 85-latka

Kilkanaście godzin trwały poszukiwania 85-latka, który wyszedł z domu i nie powrócił. Wyziębionego mężczyznę odnaleźli w lesie policjanci. Starszy człowiek trafił już pod opiekę lekarzy.

Na terenie Gminy Woźniki trwały poszukiwania 85-letniego mężczyzny. W akcji uczestniczyło ponad 100 policjantów z Lubllińca, Woźnik i Koszęcina, 32 funkcjonariszy z Częstochowy, ponad 30 strażaków z JRG w Lublińcu, OSP w Piasku, Babienicy, Kamienicy, Kamieńskich Młynów, funkcjonariusze Straży Leśnej oraz członkowie Grupy Poszukiwawczo – Ratunkowej z OSP w Solarni z psami wyszkolonymi do poszukiwania osób. Mundurowi prowadzili poszukiwania na terenach leśnych oddalonych od głównych dróg, w okolicy przydrożnych rowów, jak również rozpytywali mieszkańców. Po kilku godzinach 85-latek został odnaleziony w lesie. Przed przyjazdem karetki pogotowia pierwszej pomocy udzielili mu strażacy i policjanci.

  • kg
  • zdj. KPP Lubliniec
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły