07.11.2017

Pijana 18-latka zakończyła podróż w rowie

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miała 18-letnia kierująca fiatem stilo, zatrzymana przez policjantów z prewencji. Nie dość, że jechała na podwójnym gazie, to spowodowała kolizję drogową.
W niedzielę około godziny 19.00 dyżurny myszkowskiej jednostki został powiadomiony, że w Sokolnikach niedaleko remizy, nietrzeźwa kobieta wjechała fiatem stilo do rowu. Policjanci, którzy błyskawicznie zjawili się na miejscu, zastali kompletnie pijaną 18-latkę, która jak się okazało, spowodowała kolizję i zjechała do przydrożnego rowu. Po zbadaniu jej stanu trzeźwości okazało się, że miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie jej zarzutu. Straciła już swoje prawo jazdy, które miała zaledwie 9 miesięcy. O losie 18-letniej mieszkanki gminy Poraj zdecyduje prokurator i sąd. Grozi jej 2 lata za kratami. Odpowie także za spowodowanie kolizji drogowej.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły