06.11.2017

Piwo na ulicy

Na lublinieckiej obwodnicy z samochodu ciężarowego spadły skrzynki z piwem. Lecący ładunek uszkodził jadący z przeciwka pojazd. Kierowca tira nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci proszą o kontakt świadków tel. 34/3532255 lub 997.

Do zdarzenia doszło 19 października około godziny 5.35 na obwodnicy Lublińca. Z dotychczasowych informacji wynika, że w rejonie skrzyżowania z drogą K-46 na wysokości Lubecka, na zakręcie z jadącego w kierunku Lipia Śląskiego pojazdu ciężarowego spadło na jezdnię około 10 skrzynek z piwem. Spadający ładunek uszkodził nadjeżdżające z przeciwnego kierunku audi. Kierujący samochodem ciężarowym nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci prowadzący sprawę proszą o kontakt ewentualnych świadków zdarzenia lub osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia. Informacje można przekazać pod nr tel. 34/3532255 lub 997.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły