20.12.2017

Po pijaku wsiadł za kierownicę. Spowodował wypadek

Promil alkoholu w organizmie miał 40-latek, który doprowadził do wypadku. Mężczyzna po pijaku siadł za kierownicę seicento i zderzył się czołowo z audi. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło we wtorek (19.12.) około godziny 19.30 w Bliżycach. Kierujący fiatem seicento 40-latek z powiatu zawierciańskiego, jadąc w kierunku Tomiszowic, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z audi. Jak się okazało, kierowca fiata był pijany. Badanie wykazało promil alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają myszkowscy policjanci.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły