19.10.2017

Pobili się o dziewczynę!

Oj… niektóre dziewczyny potrafią zawrócić w głowie. W Żarkach doszło nawet do tego, że o jedną niewiastę pobiło się kilku mężczyzn! Co prawda trochę nieświadomie, bo tylko dwóch z nich wiedziało, o co tak naprawdę poszło…

Historia zaczęła się z pozoru niewinnie. Do myszkowskich policjantów zgłosiło się dwóch mieszkańców Żarek. Ojciec i syn twierdzili, że zostali pobici przez grupę mężczyzn. Aby ustalić sprawców i przebieg całego zdarzenia, mundurowi sięgnęli po zapis z monitoringu. Całe zajście miało zupełnie inny przebieg niż ten przedstawiony przez rzekomych pokrzywdzonych. 22-latek z Żarek umówił się z 21-latkiem z Pińczyc. Spotkanie raczej nie miało mieć pokojowego charakteru, bo postanowił zabrać ze sobą… drewniany kij. Gdy mężczyźni zobaczyli się na ulicy Leśniowskiej, 22-latek od razu wyjął go zza kurtki i próbował zaatakować 21-latka. Młodszy z mężczyzn najwyraźniej przeczuwał, co się kroi, bo z zaparkowanego w pobliżu samochodu ruszyli mu z pomocą koledzy. Do bójki przyłączył się również 65-letni ojciec mieszkańca Żarek. Co ciekawe, okazało się, że tylko 21 i 22-latek znali powód starcia. Chodziło im o dziewczynę. W efekcie wszyscy uczestnicy w wieku od 21 do 65 lat usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lata za kratami.

  • kg

Sprawdź, co Cię czeka w 2018 roku!

Trzy ostatnie cyfry w Twoim telefonie, zdradzą co będzie się działo w 2018 roku. Sprawdź koniecznie!

Jeżeli cyfry się pokrywają, zwróć uwagę zarówno na pierwszą, jak i drugą wróżbę.

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Chat

Rozmowa online z gośćmi w naszej redakcji.

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Najnowsze artykuły