15.12.2017

Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku

Konkursy świąteczne, kreatywne warsztaty dla dzieci, stoiska ze świątecznymi produktami, wspólne kolędowanie i moc dobrej zabawy – między innymi takie atrakcje czekają na nas w Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej. Trzydniowy jarmark (15-17.12.) z pewnością wprowadzi odwiedzających w iście świąteczny nastój.

Przedświąteczna atmosfera powoli ogarnia nawet najbardziej odpornych, a nawet niechętnych bożonarodzeniowej gorączce. Dla wszystkich zabieganych gości Centrum Handlowe Auchan Poczesna przygotowało niespodziankę – świąteczny kiermasz, który pozwoli choć na chwilę zatrzymać się i poczuć magię nadchodzących świąt.

Na trzydniowym kiermaszu każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukujący prezentów będą mieć okazję zaopatrzyć się lub zainspirować na stoiskach z rękodziełem, dekoracjami świątecznymi, różnorodnymi świecami czy herbatami i przyprawami. Wszyscy chętni wezmą udział w konkursach i zabawach świątecznych z nagrodami. Wyjątkowej atmosfery doda świąteczna muzyka i karaoke, w którym najodważniejsi spróbują swoich sił w kolędowaniu z podkładem muzycznym.

Wiele atrakcji przygotowano również dla najmłodszych gości centrum. Maluchy wezmą udział w bożonarodzeniowych warsztatach, na których stworzą oryginalne dekoracje, ozdoby choinkowe oraz barwne rysunki o tematyce świąt. Wesołe zabawy i ciepła, rodzinna atmosfera z pewnością wprowadzą wszystkich gości kiermaszu w prawdziwie świąteczny nastrój.

Kiermasz bożonarodzeniowy odbędzie się od 15 do 17 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Wszystkie atrakcje czekają na gości w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny!

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły