20.11.2017

Próbowała zabić dziecko. Została aresztowana

Sąd w Lublińcu przychylił się do wniosku miejscowej prokuratury i zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec 33-latki z Woźnik podejrzanej o usiłowanie zabójstwa swojego dziecka. Po decyzji sądu kobieta zostanie przewieziona do aresztu w Krakowie.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w Woźnikach. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 33-latka wyrzuciła z okna swojego 2-letniego synka. Chłopiec przeżył upadek z wysokości kilku metrów i obecnie przebywa w szpitalu. Lekarze określają jego stan jako ciężki, ale stabilny. Kobieta została zatrzymana i poddana obserwacji psychiatrycznej. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

  • kg

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły