Reklama

BIURO REKLAM I OGŁOSZEŃ:

Zapraszamy: pon. – pt. 8.00 – 17.00

 

Zapraszamy do współpracy

 

Reklama prasowa w wydaniu papierowym

Oferujemy Państwu możliwość skutecznej reklamy w najszybciej rozwijającej się gazecie lokalnej. Dlaczego pokazanie swojej firmy w “ŻYCIU…” jest tak skuteczne? Ponieważ równa się to dotarciu do ogromnej (i wciąż powiększającej się)  grupy  osób, jaką są czytelnicy naszej gazety. Jesteśmy atrakcyjnym nośnikiem reklamowym dla każdej działalności gospodarczej. Oferujemy standardowe formy reklamy, jak również dostosowujemy się do potrzeb klientów. Proponujemy reklamy graficzne, insert ulotki lub gazetki, teksty sponsorowane, konkursy dla czytelników. Za przygotowanie materiału dziennikarskiego i opracowanie projektu graficznego nie doliczamy do ceny reklamy żadnych dodatkowych opłat. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i kampanii.

 

Reklama na portalu internetowym

Reklama internetowa to nowoczesna forma dotarcia do potencjalnych klientów. Proponujemy reklamę przygotowaną w formie animacji lub statycznego obrazu. Możemy także przekierować ją na stronę internetową reklamodawcy. Internet daje nam nieograniczone możliwości dotarcia do klientów. Dzięki takiej formie reklamy można dotrzeć nie tylko do odbiorców z naszego regionu, lecz również z najodleglejszych zakątków naszego kraju.

 

Na co się zdecydować?

Wydanie papierowe i portal internetowy mają inne grupy docelowe. Którą zatem formę reklamy wybrać? To zależy tylko od Państwa. Jeśli będą Państwo potrzebować pomocy w podjęciu decyzji, nasi pracownicy z chęcią doradzą najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.

Jeśli klient zdecyduje się na obie reklamy z pewnością będzie mógł skorzystać z wyjątkowych promocji – oferta reklamowa jest atrakcyjniejsza cenowo, jeśli klient zamawia reklamę jednocześnie na portalu i w gazecie.

 

Wszelkie szczegóły można ustalić drogą emailową, telefoniczną (zakładka Kontakt) oraz osobiście w redakcji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


 

PRZYGOTOWANIE REKLAM DO PUBLIKACJI

W „ŻYCIU CZĘSTOCHOWY I POWIATU”

 

1.  Reklamę przygotowaną w programie wektorowym (InDesign, Adobe Illustrator,

Corel Draw itp.) należy wyeksportować do formatu EPS z zamianą tekstów

na krzywe, mapy bitowe.

2.  Reklamę przygotowaną w programie Corel Draw (wersja 14.0 lub niższa)

można przesłać w formacie CDR (teksty zamienione na krzywe).

3.  Reklamę przygotowaną jako mapę bitową (Photoshop itp.) należy zapisać

w formacie TIFF lub JPG jako CMYK z rozdzielczością 300 dpi przy wymiarach   uzgodnionych z pracownikiem działu reklamy.

4.Wymiary podajemy bez spadów.

5.Gotowe reklamy należy przesyłać na adres e-mail: reklama@zycieczestochowy.pl

6.  Jeżeli wielkość reklamy przekracza 10 MB, należy skontaktować się poprzez powyższy  e-mail z redakcją – udostępnimy adres konta FTP do przesłania pliku.

 

 

Pobierz CENNIK ogłoszeń reklamowych

Pobierz Siatka modułowa “Życie Częstochowy i Powiatu”

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.