16.01.2017

Skoda Yeti dla policjantów z Myszkowa i Kłobucka

Skody Yeti, które otrzymali policjanci z Myszkowa i Kłobucka, wyposażone są w silniki benzynowe o pojemności 1,4 dm3. Radiowozy posiadają sygnalizację świetlno-dźwiękową i nowoczesne, cyfrowe środki łączności. Jeden pojazd wart jest 82 tysiące złotych.

Myszkowska skoda będzie służyła do patrolowania trudnego terenu i rozległego obszaru dwóch gmin, obsługiwanych przez dzielnicowych. –  Nowy samochód z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających tereny Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Sprawny pojazd to szansa, by policjanci szybciej dojechali na miejsce zdarzenia i skuteczniej zareagowali na zgłaszane przestępstwa – zaznacza st. asp. Barbara Poznańska, oficer prasowy myszkowskich stróżów prawa.

Kłobucka skoda natomiast będzie służyła do patrolowania miasta i gminy.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
  • KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły