12.10.2017

Smacznie w alejach

50 wystawców reprezentujących różne rejony Polski weźmie udział w „Festiwalu Smaku i Tradycji”, który w najbliższy weekend (13 – 15 października) odbędzie się w alejach.

Wśród propozycji znajdziemy szeroki asortyment wyselekcjonowanych wystawców z rękodziełem, rzemiosłem artystycznym, upominkami, czy też znakomitymi produktami spożywczymi i słodkościami. Podczas Festiwalu na stoisku „Polska z Tradycją” będzie można skosztować oraz zakupić Certyfikowane produkty Chronione Nazwą Geograficzną.

Szczegóły na www.smakiregionow.com

  • kg

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły