Targi Budowlane

Planujesz remont lub budowę domu? A może chcesz przeprowadzić metamorfozę w mieszkaniu i potrzebujesz porad ekspertów? Wszystko, czego trzeba, aby wygodnie i nowocześnie urządzić swoje cztery kąty i ogród, będzie można znaleźć w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. W najbliższy piątek w galerii handlowej rozpoczną się wiosenne targi budowlane. Wstęp wolny!

Budowa domu czy wyposażanie mieszkania wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego warto zasięgnąć porady ekspertów w tej dziedzinie. Okazją do porozmawiania z nimi będą targi budowlane, które w piątek, 21 kwietnia, rozpoczną się w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Przez trzy dni goście galerii handlowej będą mieli okazję poznać nowości i trendy na rynku budowlanym, a także znaleźć materiały niezbędne do remontu i wyposażenia wnętrz.

Osoby dopiero poszukujące inspiracji będą mogły porozmawiać z ekspertami i przedstawicielami firm remontowych i budowlanych. Na targach pojawią się również wystawcy prezentujący efektywne metody ogrzewania domów, w tym nowoczesne kotły i piece. Odpowiedzą na pytania i wskażą odpowiednie rozwiązania. Wiosna to czas, kiedy planujemy zmiany w przydomowym ogrodzie. Na stoiskach będzie można znaleźć bogatą ofertę artykułów i narzędzi ogrodniczych, a specjaliści podpowiedzą, jak zaprojektować zieleń i zadbać o rośliny i trawniki, aby cieszyły oczy przez wiele miesięcy.

Wiosenne targi budowlane odbędą się w dniach 21-23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Z ofertami wystawców będzie można zapoznać się od godziny 10.00 do godziny 19.00. Wstęp na targi jest bezpłatny!

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.