Targi Edukacyjne

Przed nami kolejna edycja Targów Edukacyjnych. 10 lutego w Galerii Jurajskiej swoją ofertę kształcenia przedstawią uczelnie wyższe, szkoły policealne i językowe – z miasta, regionu oraz innych województw. W programie wydarzenia znalazła się również ciekawa część artystyczno-rozrywkowa. Nie zabraknie najróżniejszych konkursów z cennymi nagrodami.

Targi są skierowane przede wszystkim do osób, które stoją przed trudną decyzją wyboru kolejnego etapu edukacji. Odwiedzający Galerię Jurajską przez cały dzień będą mogli spotkać się z przedstawicielami szkół zawodowych, policealnych i wyższych. Swój udział potwierdziły między innymi: Uniwersytet Przyrodniczy, Perfect Students Internationa oraz Międzynarodowa Wyzsza Szkoła Logistyki i Transportu z Wrocławia, Wyższa Szkoła Biznesu z Dąbrowy Górniczej, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych z Kielc, Uczelnia Techniczno-Handlowa z Warszawy, Uniwersytet Śląski z Katowic oraz z Częstochowy: Empik School, Speak Up, Politechnika Częstochowska, Dobre Szkoły, Centrum Nauki i Biznesu “Żak”, Medyczne Studium Zawodowe, Cosinus – Szkoły Policealne i Licea dla dorosłych, Akademia im. Jana Długosza i Wyższa Szkoła Zarządzania.

Targi będą doskonałą okazją do tego, żeby od środka poznać szkoły, dowiedzieć się, jak wygląda nauka oraz jakie sukcesy odnoszą uczniowie z poszczególnych placówek. Poza tym będzie można zasięgnąć porad rekruterów, a także samych uczniów. Impreza sprzyja również nawiązaniu kontaktów z potencjalnymi pracodawcami czy znalezieniu miejsca praktyk i stażu. To jednak nie wszystko co wraz z Galerią Jurajską przygotowaliśmy. W programie targów znalazła się również ciekawa część artystyczno-rozrywkowa. Nie zabraknie najróżniejszych pokazów, występów i oczywiście dobrej zabawy. Program obejmuje także występy wokalne, taneczne i sportowe, kiermasze płyt winylowych i książek. Zaplanowaliśmy również spotkanie z pisarzem Rafałem Sochą.

Poza tym odwiedzający będą mogli wziąć udział w najróżniejszych konkursach, oczywiście z cennymi nagrodami. Do wygrania będą między innymi półroczne kursy języka angielskiego, karnety do Calypso Fitness w Galerii Jurajskiej, bezprzewodowa kamerę IP. Targi Edukacyjne trwać będą w godzinach od 10.00 do 19.00. Wstęp wolny.

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.