Targi Medycyny naturalnej

Badania mammograficzne, badania słuchu czy pomiar ciśnienia i cukru we krwi będzie można bezpłatnie wykonać podczas targów, które w najbliższy weekend odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Odwiedzający poznają również tajniki medycyny naturalnej. Wstęp wolny!

O zdrowie należy dbać przez cały rok. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprosi swoich gości na pełne zdrowia jesienne Targi Medycyny Naturalnej. Od 12 do 14 listopada na wszystkie odwiedzające galerię handlową osoby czekać będzie szereg atrakcji.

Kobiety w wieku 50 – 69 lat bezpłatnie wykonają badanie piersi w mammobusie, zaś w osteobusie każdy wykona badania diagnozujące osteoporozę. Przez trzy dni uczestnicy wydarzenia będą również mogli wykonać badania słuchu, zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru we krwi.

Targi będą także okazją, aby wysłuchać wykładów na temat medycyny naturalnej i poznać jej sekrety. Zainteresowani dowiedzą się między innymi, czemu służą i jak wpływają na zdrowie lampy biotronowe czy kamienie do leczniczego masażu.

Dodatkową atrakcją będą także bezpłatne warsztaty komputerowo-dziennikarskie, wystawa fotografii oraz plac plastycznych wykonanych przez słuchaczy Uniwersytetu III Wieku, a także liczne konkursy z nagrodami.

Targi odbędą się w najbliższy weekend w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej. Atrakcje dostępne będą od godziny 10.00 do 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.