Targi Ślubne

Termin ślubu zbliża się wielkimi krokami, a wy nie jesteście jeszcze przygotowani? A może macie jeszcze dużo czasu i chcecie na spokojnie zaplanować ten wyjątkowy dzień? Zatem tego wydarzenia nie możecie przegapić! Targi Ślubne organizowane przez nas w dniach 19-20 listopada w Galerii Jurajskiej to najlepszy sposób by przygotować się do tego wielkiego dnia! Zaproście więc rodziców i świadków. Przyprowadźcie przyjaciół i gości. Razem poczujcie się, jak w dniu waszego ślubu.

W ciągu dwóch dni będzie można zapoznać się z różnorodnymi ofertami z branży ślubnej. Swoje usługi zaoferują między innymi fotografowie, przedstawiciele firm cateringowych, sal weselnych czy zespołów muzycznych. Przyszli państwo młodzi będą mogli wybrać dla siebie odpowiednią limuzynę, dekorację sali i kościoła czy wymarzone zaproszenia ślubne. Poza tym będzie można nie zaobserwować najnowsze trendy w modzie. Przyszłe panny młode będą miały wyjątkową okazję, aby przyjrzeć się dodatkom, biżuterii oraz modnym sukniom ślubnym. Nie zabraknie również ofert z najlepszych kwiaciarni i cukierni. Zobaczycie pomysły na wymarzony tort, a także przykładowe aranżacje stołu i słodkości. W sumie zaprezentuje się kilkadziesiąt firm zajmujących się wszystkim, co związane jest ze ślubem i weselem. Na tym jednak nie koniec! Na uczestników Targów Ślubnych czekać będzie także wiele dodatkowych atrakcji. Nie zabraknie także mnóstwa konkursów z cennymi nagrodami. Z ofertami ślubnymi będzie się można zapoznać w Galerii Jurajskiej w sobotę, 19 listopada oraz w niedzielę, 20 listopada w godzinach 10.00-19.00. Udział w Targach i dodatkowych atrakcjach jest bezpłatny! Koniecznie wpadnijcie i zobaczcie, w jak prosty sposób można zorganizować ślub od A do Z.

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.