Targi Turystyki i rekreacji

Do wakacji zostało jeszcze kilka miesięcy. To dobry moment, by zacząć myśleć o planowaniu urlopu. Okazją do zapoznania się z ofertą biur podróży, a także propozycją turystyczno-rekreacyjną podczęstochowskich gmin, tj. Poczesna, Olsztyn, Poraj czy Blachownia będą Targi turystyki i rekreacji, które w najbliższy weekend – 11, 12 marca – odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna.

Na dwa dni Centrum Handlowe Auchan Poczesna stanie się miejscem, gdzie oprócz zakupów będzie można zaplanować urlop i poznać atrakcje turystyczne pobliskich gmin.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie turniej szachów szybkich o puchar Centrum Handlowego Auchan Poczesna. Rywalizacja rozpocznie się 12 marca o godz. 11.15. By wziąć udział w turnieju, należy zapisać się wcześniej telefonicznie (+48 602 17 40 20) lub mailowo (ela1p@o2.pl). Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci udziału w dniu imprezy do godz. 11. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają nagrody – trzy puchary i upominki niespodzianki. Trafią one również do najlepszej kobiety turnieju. Nagrody przewidziano też dla najlepszych zawodników w grupach wiekowych.

Niespodzianki – wśród nich między innymi medale – będzie można również zdobyć podczas konkursów Okinawskiej Akademii Uechi – Ryu. Częstochowska akademia sztuk walk przygotowała dla odwiedzających liczne pokazy.

Poza tym będzie też coś dla miłośników wędarstwa. Panowie z koła PZW Mykanów odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Podpowiedzą też jak przygotować się do łowienia oraz pokażą jak samodzielnie przygotować przynęty.

Targi turystyki i rekreacji odbędą się w 11 i 12 marca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w godzinach od 10.00 do 19.00. Wstęp wolny!

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.