12.12.2017

Tragiczny wypadek w Koziegłowach

77-letni cyklista nie żyje – to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło na DK1 w Koziegłowach.
Do wypadku doszło w poniedziałek (11.12.) około godziny 10.00 w Koziegłowach na krajowej jedynce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem wyjeżdżając z ulicy Kościuszki na drogę krajową nr 1, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w kierunku Częstochowy volkswagenowi.  77-letni cyklista z Markowic zginął na miejscu. Szczegóły i okoliczności wypadku wyjaśnią myszkowscy śledczy.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły