07.11.2017

Uderzył w ciężarówkę

Kłobuccy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Częstochowskiej w Białej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 72-letni kierowca citroena zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w jadącą z przeciwka ciężarówkę. Kierowca oraz pasażerka osobówki z obrażeniami ciała zostali zabrani do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13.30 na ul. Częstochowskiej w Białej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że jadący w kierunku Kiedrzyna, 72-letni kierowca citroena, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w jadący z przeciwka samochód ciężarowy marki scania.

Poza kierowcą, w osobowym citroenie jechała jeszcze 72-letnia pasażerka. Po wypadku z obrażeniami ciała zostali zabrani do częstochowskiego szpitala. Scanią kierował 27-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły