27.10.2017

Ukradli blisko 650 litrów paliwa

Za kradzież blisko 650 litrów paliwa odpowiedzą dwaj młodzi mężczyźni z Zabrza, których z przestępczej działalności rozliczyli właśnie kryminalni z Myszkowa. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Amatorom “darmowego” paliwa grozi do 5 lat więzienia.

Złodzieje paliwa okradali różne stacje na terenie Myszkowa, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór oraz Strzelec Opolskich. Podjeżdżali pod dystrybutory, tankowali benzynę, czy gaz i odjeżdżali nie płacąc za nie. W ten sposób od sierpnia do września tego roku ukradli prawie 650 litrów paliwa. Na ich trop wpadli kryminalni z Myszkowa. Zebrali dowody przestępczej działalności i finalnie doprowadzili do przedstawienia im zarzutów. Obaj mężczyźni w wieku 20 i 21 lat przyznali się do winy. Grozi im do 5 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa. Śledczy nie wykluczają dalszych zarzutów.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły