13.10.2017

Ukradł i sprzedał na złom

Siatka ogrodzeniowa, słupki metalowe oraz furtka zniknęły z posesji 69-latka z Myszkowa. Jak się okazało, padły łupem 36-letniego złodzieja. Mężczyzna sprzedał je na złom…

Policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Podczas kontroli jednego z punktów skupu złomu wyszło na jaw, że elementy metalowe, które pochodzą z tej kradzieży, sprzedał dobrze znany mundurowym 36-latek. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali go na ulicy Jagiellońskiej w Myszkowie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania 36-latek przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze. Mieszkaniec Myszkowa za swój czyn odpowie jako recydywista.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły