11.10.2017

Ukrył się pod stertą ubrań

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który groził śmiercią 22-letniemu bratu. Sprawca został zatrzymany i trafił za kraty. Mężczyzna próbował się ukryć przed policjantami pod stertą ubrań w pobliskim pustostanie.

Mundurowi z Myszkowa zostali wezwani na interwencję po tym, jak pijany 40-latek wszczął awanturę ze swoim 22-letnim bratem. Jak się okazało podczas kłótni, rozjuszony 40-latek wziął do ręki nóż i groził bratu, że go zabije. Interweniujący stróże prawa nie zastali go w mieszkaniu. Mężczyzna próbował się ukryć przed policjantami pod stertą ubrań w pobliskim pustostanie. 40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce stanie on też przed sądem i odpowie za swoje czyny jako recydywista, bowiem za podobne przestępstwo niedawno opuścił więzienne mury. Grozi mu za to kara do 3 lat więzienia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły