07.02.2018

Walentynkowo w alejach

Chcecie poczuć przedsmak zbliżających się Walentynek? W najbliższy weekend wybierzcie się na spacer w III aleję NMP. Czekać będzie na was Jarmark Walentynkowy.

Jarmark trwać będzie trzy dni – od 9 do 11 lutego. Podczas wydarzenia swoje produkty zaoferuje ponad 30 wyselekcjonowanych wystawców z całej Polski. Nie zabraknie tradycyjnych wędlin, miodów, chlebów na zakwasie, przypraw i oczywiście upominków dla ukochanej osoby.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/1984120028472613/

www.smakiregionow.com

https://www.facebook.com/jarmarkregionalny/

  • kg

Spośród nadesłanych do nas zdjęć - z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka - komisja konkursowa wyłoniła dziesięciu finalistów. Teraz wszystko zależy od internautów - to Wy zdecydujecie, do kogo powędrują nagrody!

Głosować można do 1 czerwca. Odbiór nagród możliwy będzie 3 czerwca w godzinach 16.00 - 19.00 podczas Targów Motoryzacyjnych. Zachęcamy do zabawy!

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły